کد خبر : 21965 تاریخ : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۵ دي - 18:21
برادر نوید محمدزاده همبازی او در سریال «قورباغه» شد امید محمدزاده برادر بازیگر سرشناس سینما، همبازی او در سریال قورباغه است.

به گزارش هنرنوشت، در میان بازیگران سریال قورباغه علاوه بر نوید محمدزاده که بازیگر سرشناس و معروف سینماست، نام برادر او امید محمدزاده نیز به چشم می خورد.

امید محمدزاده در نقش جوانی های پدر «رامین» با نقش آفرینی صابر ابر ایفای نقش کرده است.

 

 

این بازیگر پیش از این در فیلم های  «عصبانی نیستم» و «دست‌های خالی» نیز بازی کرده است و اکنون در سریال پرمخاطب «قورباغه» جلوی دوربین رفته است.

 

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی هر دوشنبه ساعت 20 از پلتفرم نماوا پخش می شود. 

 

سریال قورباغه نوشته و ساخته هومن سیدی است که داستان آن درباره مشکلات جامعه و تأثیر آن بر افراد مختلف است و به ماجرایی معمایی و جنایی با موضوع باند‌های تولید و توزیع مواد مخدر می‌پردازد.

 

 در خلاصه داستان این سریال آمده‌ است:

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

 

بازیگران سریال قورباغه عبارتند از : نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، امید محمدزاده، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، هادی تسلیمی، معین شاهچراغی، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار و  هومن سیدی.