کد خبر : 21904 تاریخ : ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ دي - 19:59
هادی تسلیمی بازیگر نقش فرهاد در سریال قورباغه هادی تسلیمی بازیگر جدید سریال قورباغه است که در نقش فرهاد به خوبی ایفای نقش کرد.

به گزارش هنرنوشت،  قسمت سوم از فصل یک سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی روز گذشته 15 دی ماه در نماوا منتشر شد و یکی از بازیگران جدیدی که این سریال به مخاطبانش معرفی کرد، هادی تسلیمی در نقش فرهاد برادر فرید بود که به خوبی از عهده ایفای نقش خود برآمد.

 

هادی تسلیمی در این قسمت از سریال قورباغه در نقش یک معتاد نقش آفرینی کرد و در اولین حضور خود مقابل دوربین خوش درخشید و بازی درخشان خود را در اذهان مخاطبان ماندگار کرد.

 

 

هومن سیدی که نخستین سریال خود را با استفاده از بازیگران معروف و شناخته شده ای از جمله نوید محمدزاده و صابر ابر جلوی دوربین برده است، بازیگران تازه و با استعدادی را نیز به جامعه هنری و مخاطبان آثارش معرفی کرده است که هادی تسلیمی یکی از آنهاست و به نظر می رسد که هومن سیدی این بازیگران توانمند را از میان شاگردان آموزشگاه سینمایی خود کشف کرده و به دنیای سینما و تلویزیون معرفی کرده است.

 هومن سیدی علاوه بر هادی تسلیمی،  بازیگران جوان دیگری شامل محمدنیما مظاهری، امین شعرباف، اشکان حسن پور و شهروز دل افکار را نیز به جامعه هنری معرفی کرده است.

 

 

از هادی تسلیمی اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

 

سریال قورباغه نوشته و ساخته هومن سیدی است که داستان آن درباره مشکلات جامعه و تأثیر آن بر افراد مختلف است و به ماجرایی معمایی و جنایی با موضوع باند‌های تولید و توزیع مواد مخدر می‌پردازد.

 

 در خلاصه داستان این سریال آمده‌ است:

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

 

بازیگران سریال قورباغه عبارتند از : نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، امید محمدزاده، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، معین شاهچراغی، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار و  هومن سیدی.

 

انتهای پیام/