کد خبر : 21871 تاریخ : ۱۳۹۹ شنبه ۱۳ دي - 11:36
محمدامین شعرباف بازیگر نقش سروش در سریال قورباغه محمدامین شعرباف در سریال قورباغه در نقش سروش ایفای نقش می کند.

به گزارش هنرنوشت، محمدامین شعرباف یکی از چهره های جدید عرصه بازیگری است که برای نخستین بار در سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی جلوی دوربین رفته و در نقش سروش در این مجموعه ایفای نقش کرده است.

 

این بازیگر جوان که با اعتماد هومن سیدی برای نخستین بار بازی در یک سریال  را تجربه می کند، به مناسبت سالروز تولد هومن سیدی  در صفحه شخصی خود چنین نوشت:

«فرمانده،
شاگردی شما بی شک با ارزشترین قدم زندگی من بوده و اینکه تنها استادم شما هستین بزرگترین افتخارم.
خدارو شکر بابت حضورتون، امید که آدمهای مثل خودتون سر راهتون باشن و سایتون بالا سر ما،
از صمیم قلبم تولدتون رو تبریک می گم.»
 

 

 

 

 

 

 

 

سریال قورباغه نوشته و ساخته هومن سیدی است که داستان آن درباره مشکلات جامعه و تأثیر آن بر افراد مختلف است و به ماجرایی معمایی و جنایی با موضوع باند‌های تولید و توزیع مواد مخدر می‌پردازد.

 

 در خلاصه داستان این سریال آمده‌ است:

«من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می‌مونده و من ازش جلوتر حرکت می‌کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می‌کنم همه جا بستس و نمی‌تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه‌ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه‌ها، اونا رو زمانی می‌بینم که در حال مردنم.»

 

یکی از نکات دیگر سریال قورباغه محدودیت سنی تماشای این سریال برای افراد زیر 18 سال است. این در حالی است که تا پیش از این قرار بود که این سریال با محدودیت سنی تماشا برای افراد زیر 16 سال پخش شود و یک هفته قبل از نمایش قورباغه، ساترا اعلام کرد که بعد از بازبینی مجدد، به دلیل وجود صحنه های خشن،  این سریال را  مثبت 18 تشخیص داده است. این در حالی است که محدودیت مثبت 18 بیشتر برای فیلم هایی با مضامین غیراخلاقی و بسیار بسیار خشن در نظر گرفته می شود. 

 

بازیگران سریال قورباغه عبارتند از : نوید محمدزاده، صابر ابر، فرشته حسینی، سحر دولتشاهی، محمدامین شعرباف، امید محمدزاده،  احسان منصوری، نیما مظاهری، هادی تسلیمی، معین شاهچراغی، سعید حاج علی، سیامک اتفاقیان، مهران غفوریان، آناهیتا افشار و  هومن سیدی.

 

انتهای پیام/