کد خبر : 132832 تاریخ : ۱۴۰۰ سه شنبه ۸ تير - 16:13
شوخی کوکا کولا با رونالدو برای انتقام سخت!+ فیلم شرکت کوکاکولا در انتقام از رونالدو و ضرر 4 میلیارد دلاری که این بازیکن سرشناس به آنها وارد کرده است، یک ویدیو منتشر کرد.

به گزارش هنرنوشت،  چندی پیش رونالدو قبل از دیدار برابر مجارستان، نوشابه کوکاکولا را از روی میز کنفرانس خبری برداشت و در گوشه ای گذاشت تا مقابلش نباشد و به همگان توصیه کرد که بهتر است آب بنوشند. رونالدو با این کار باعث ضرر و زیان 4 میلیارد دلاری به شرکت کوکا کولا شد که از اسپانسرهای یورو 2020 است. 

 

با این حرکت رونالدو، سهام این شرکت از ۲۴۲ میلیارددلار به ۲۳۸ میلیارد دلار کاهش یافت و تأثیر شگفت انگیزی روی سهام این شرکت داشت.

 

اکنون با شکست رونالدو و تیم پرتغال در برابر تیم بلژیک که حذف آنها  را از راهیابی به یورو 2020 به دنبال داشت، شرکت کوکاکولا شوخی جالبی را در انتقام از این حرکت رونالدو کرده است.

 

کوکاکولا با فتوشاپ نوشابه کوکاکولا را به جای کریس رونالدو گذاشت و رونالدو را به جای نوشابه های روی میز قرار داد و معادله را برعکس کرد.

 

آنها به کریس رونالدو با این کار فتوشاپ یادآوری کردند که کریس رونالدو حذف شد اما کوکاکولا همچنان هست.

 

این شوخی با واکنش های بسیاری در فضای مجازی روبرو شده است اما باعث خشم و تنفر طرفداران رونالدو نشده و از نظر آنها نیز این صرفاً یک شوخی بامزه است.

 

انتهای پیام/