کد خبر : 132820 تاریخ : ۱۴۰۰ دوشنبه ۷ تير - 09:40
قاتل خانواده سه نفره کرجی کیست؟ / بازجویی از متهمان زن و شوهری که به اتهام دست داشتن در قتل زوجی جوان همراه دختر 5ساله‌شان در شهرک اوج کرج دستگیر شده‌اند، تحت بازجویی قرار گرفتند.

به گزارش هنرنوشت، بازجویی از زن و شوهری که به اتهام دست داشتن در قتل زوجی جوان همراه دختر 5ساله‌شان در شهرک اوج کرج دستگیر شده‌اند نشان می‌دهد که مرد جوان به‌دلیل اختلافات مالی، دوستش و همسر و دختر او را به قتل رسانده است.

 

همشهری درباره این جنایت نوشت: این جنایت که یکی از هولناک‌ترین پرونده‌های جنایی امسال در استان البرز است روز 30خردادماه امسال اتفاق افتاد. زن و شوهری که همراه دختر 5ساله‌شان در طبقه اول خانه‌ای دوطبقه در شهرک اوج کرج زندگی می‌کردند چند ساعتی بود که به تماس‌های تلفنی بستگانشان پاسخ نمی‌دادند.

 

بستگان آنها که نگران شده بودند برای بررسی ماجرا راهی این خانه شدند. درِ خانه بسته بود و به‌نظر می‌رسید کسی آنجا نباشد. همه‌‌چیز عجیب به‌نظر می‌رسید. زوج جوان به خانواده‌شان گفته بودند که مهمان دارند اما حالا نه در را باز می‌کردند و نه به تماس‌های تلفنی جواب می‌دادند و همین موضوع نگرانی‌ها را بیشتر می‌کرد. در این شرایط بود که در خانه گشوده و در همان ورودی خانه جسد پدر خانواده مشاهده شد. شواهد نشان می‌داد چند ساعتی از مرگ مرد جوان می‌گذرد.

 

دقایقی از برملاشدن این جنایت می‌گذشت که با حضور کارآگاهان جنایی تحقیقات در این‌باره آغاز شد. با وجود کشف جسد مرد جوان، هیچ‌کس از سرنوشت همسر و دختر 5ساله وی خبر نداشت و معلوم نبود چه بلایی بر سر آنها آمده است. با اینکه در این خانه قتل اتفاق افتاد بود اما همه‌‌چیز مرتب بود و شواهدی مبنی بر وقوع درگیری در آنجا به چشم نمی‌خورد. همه‌‌چیز نشان می‌داد اعضای این خانواده در انتظار مهمان بودند اما کسی از هویت این مهمان خبر نداشت.

 

با انتقال پیکر پدر خانواده به پزشکی قانونی، تحقیقات برای یافتن همسر و دختر وی آغاز شد. از سویی کارآگاهان به‌دنبال شناسایی مهمان مرموز این خانه بودند که خبر رسید اتفاق مهمی در پرونده افتاده است. نزدیکان مقتول بعد از آنکه از محل جنایت بوی تعفن به مشام‌شان رسیده بود دوباره به جست‌وجو در داخل خانه پرداخته و در کمد دیواری و زیر رختخواب‌ها با صحنه‌ای هولناک روبه‌رو شده بودند. آنها در عین ناباوری اجساد همسر و دختر 5ساله صاحب خانه را که آنها نیز به قتل رسیده بودند پیدا کردند.

 

کشفی که ابعاد این جنایت را گسترده‌تر کرد و معلوم شد که همگی اعضای این خانواده 3نفری کشته شده‌اند. با اینکه ابتدا فرضیه خودکشی در پرونده مطرح شده بود اما با کشف اجساد مادر خانواده و دخترش در کمد دیواری، بر این فرضیه خط بطلان کشیده شد. دیگر کارآگاهان حتم داشتند که هر سه عضو این خانواده قربانی جنایتی شوم شده‌اند. جنایتی که به‌احتمال زیاد از سوی یک آشنا رقم خورده است.

 

تجسس‌های افسران آگاهی در این خصوص ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام آنها به مردی که با پدر این خانواده رابطه دوستی داشت مظنون شدند. او همان مهمان مرموز بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که روز حادثه این مرد و همسرش مهمان خانه قربانیان بوده‌اند و به‌احتمال زیاد در این جنایت دست دارند.

 

به همین دلیل هر دو نفر دستگیر شدند و به‌طور جداگانه تحت بازجویی‌های فنی قرار گرفتند. با اینکه مرد جوان دست داشتن در قتل دوستش و همسر و فرزند او را انکار می‌کرد اما همسرش اعتراف کرد که شوهری وی قاتل اعضای این خانواده 3نفری است. او گفت: شوهرم و دوستش مدت‌ها با هم رفت‌وآمد و شراکت کاری داشتند. اما این اواخر بر سر معامله‌ای دچار اختلاف شده بودند.

 

روز حادثه آنها ما را به خانه‌شان دعوت کرده بودند اما شوهرم بخاطر این اختلافات تصمیم به قتل‌شان گرفته بود و در نهایت نیز نقشه‌اش را عملی کرد و دوستش را به همراه همسر و فرزندش به قتل رساند. بعد اجساد همسر و دخترش را در کمد دیواری گذاشت و دو نفری از آنجا فرار کردیم. من در این جنایت دخالتی نداشتم و فقط در آنجا حضور داشتم.

 

این زن در حالی جزئیات جنایت را بازگو کرد که تحقیقات تخصصی پلیس نیز نشان می‌داد جنایت توسط همسر او رخ داده است اما متهم اصلی همچنان قتل عام اعضای خانواده دوستش را انکار می‌کند و تحقیقات از او ادامه دارد.


 

انتهای پیام/