2021/12/06
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
بازیگر سریال «در پناه تو» از زندان آزاد شد

بازیگر سریال «در پناه تو» از زندان آزاد شد

رامین پرچمی بازیگر سریال «در پناه تو» از زندان آزاد شد.

به گزارش هنرنوشت، رامین پرچمی بازیگر سریال پرمخاطب «در پناه تو» که در دهه هفتاد از تلویزیون پخش می شد، چندین سال اخیر را در زندان به سر می برد و در همه این سالها نیز مشغول فعالیت تئاتری در زندان بود و به تازگی از زندان آزاد شده است.

 

 

خبر آزادی رامین پرچمی از زندان را بابک نوری بازیگر و کارگردان تئاتر داده است و در صفحه اینستاگرامش نوشت: 

«اینه آقای عشق را می شناسید؟ ایشون یه هنرمنده؛ بله یه روزی بازیگر بود روزنامه نگار بود فیلمساز بود ولی سالها  نبود کسی سراغش رو هم نگرفت، من که از دهه هفتاد می شناسمش. از همون سالهای دانشگاه رفیق شدیم خوب میدونم که از اون مهربون های روزگاره که روزگار باهاش بد کرد، از روز هایی می‌شناسمش که" در پناه تو " نبود ولی همیشه در پناه خدا بوده و هنوزم هست. 

اون یکی از دغدغه های اصلی این سالهای من بوده . حالا که در کنارم نشسته همچون برادر پیگیرشم تا دوباره جون بگیره. پس آقای کارگردان آقا و خانم تهیه کننده و رفقا الان وقتشه که کنارش باشیم، یا علی

اطلاع رسانی حضورش با شما، اخبار رفاقت ها با من.

رفقا اون هیچ موقع از نبودمون "اعتراض" نکرده پس او را جزو "اخراجی ها" ندونید و تا زمانی که تلاش می‌کنیم تا براش یه "ضیافت" بگیریم یه "تلفن" بهش بزنید و بهش بگید که "پس از باران" در "مهمانی مامان" در کنارش خواهید بود.»

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.