2021/12/06
۱۴۰۰ دوشنبه ۱۵ آذر
درخواست رضا صادقی برای نجات  حمید صفت خواننده محکوم به اعدام

درخواست رضا صادقی برای نجات حمید صفت خواننده محکوم به اعدام

رضا صادقی خواننده سرشناس موسیقی پاپ برای نجات حمید صفت خواننده رپ ایرانی از طناب دار درخواست همراهی کرد.

به گزارش هنرنوشت، رضا صادقی خواننده سرشناس موسیقی پاپ درباره خبر محکومیت حمید صفت خواننده رپ ایرانی به قصاص واکنش نشان داد و با انتشار تصویر وی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «من این جوون و ندیدم و اشنایی باهاش از موسیقیش دارم ، نمی دونم دنیاش چه شکلیه اما می دونم دنیای مردمش براش مهمه ، حال مردمش براش عزیزه و از همه مهمتر درد مردمش براش درد خودشه.

امروز خبری شنیدم از «قصاص» كه دعا می كنم صحت نداشته باشه ...

خانواده مرحوم كاملا حق دارن قلبشون شكسته باشه و خشم داشته باشن ، اما به عنوان یه كمترین اهل هنر سرزمینم و ریش سفیدى كه دارم ،خواهش كنم و حتى التماس كنم از این خانواده داغ دیده ، با بخشش و بزرگی شون كام مردم و شیرین كنن ، روزاى تلخیه و شك ندارم شما این تلخى رو از همه بیشتر لمس كردین ،

پس تمنا دارم با بزرگیتون دل مردم و اول سالى شاد كنید كه قطعا كار آسونى نیست اما از شما بعید نیست این بخشش ...

از همه مردم عزیزم به خصوص هنرمندان خواهش دارم ، تقاضاى بخشش كنن براى حمید ، یه جوون كه آینده می تونه جلو راهش باشه با كلى اتفاق خوب ..

دوستان سكوت نكنید، این سکوت فقط حسرت و شرم به بار میاره»

 

 

حمید صفت خواننده رپ ایرانی، روز ۲۴ مرداد ‌ماه سال ۹۶ وقتی به خانه مادرش رفت متوجه شد همسر مادرش او را کتک زده است که باعث خشم شدید وی و درگیری با شوهر مادرش شد.  ساعتی بعد هوشنگ  همسر مادرش که 66 ساله بود و به ‌تازگی قلبش را جراحی کرده و داروهای ضد انعقاد خون مصرف می‌کرد،  حالش بد و به بیمارستان منتقل شد و 3 روز بعد درگذشت.

این ماجرا منجر به شکایت خانواده این مرد 66 ساله از حمید صفت و در نهایت محکومیت او به قصاص شد.

 

بیشتر بخوانید:

حمید صفت خواننده رپ به اعدام محکوم شد

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.