2021/08/03
۱۴۰۰ سه شنبه ۱۲ مرداد
کارگردان قورباغه میهمان «همرفیق» شد

کارگردان قورباغه میهمان «همرفیق» شد

هومن سیدی کارگردان سریال پرطرفدار «قورباغه» این هفته میهمان شهاب حسینی در برنامه «همرفیق» است.

به گزارش هنرنوشت، هومن سیدی کارگردان سریال پرمخاطب «قورباغه» به همراه بهترین رفیق خود این هفته میهمان شهاب حسینی در برنامه «همرفیق» خواهد بود.
 

با توجه به دوستی و رفاقت بسیار میان هومن سیدی و صابر ابر و امیر جدیدی احتمال می رود یکی از این دو بازیگر سرشناس به عنوان بهترین رفیق هومن سیدی در برنامه «همرفیق» حضور یابند.

 

هومن سیدی که پیش از این میهمان برنامه «من و شما» بود، در بخشی از گفتگوی خود درباره شهاب حسینی گفته بود: شهاب حسینی، انسان بسیار شریفی است و  در زمانی که هیچ کس حاضر نبود با من عکس یادگاری بگیرد او در اولین فیلم من بدون دستمزد بازی کرد.

سیدی در بخش دیگری از این گفتگو با ماجرای دلخوری شهاب حسینی از او اشاره کرد و گفته بود:  الان شهاب حسینی با من قهر است و نمی دانم دلیلش چیست و شاید هم اینطور نباشد.

حضور هومن سیدی در برنامه «همرفیق» شهاب حسینی می تواند به نوعی رفع کدورت و نوعی آشتی کنان میان این دو بازیگر شناخته شده سینمای ایران باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.