2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
فروش سایت
الناز شاکردوست برای هوتن شکیبا چه نوشت؟ / شهادت نامه الناز شاکردوست

الناز شاکردوست برای هوتن شکیبا چه نوشت؟ / شهادت نامه الناز شاکردوست

الناز شاکردوست نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن در جشنواره فجر 39 نسبت به نبودن نام هوتن شکیبا در فهرست نامزدهای این دوره از جشنواره واکنش نشان داد.

به گزارش هنرنوشت، الناز شاکردوست که برای ایفای نقش در فیلم «تی تی» به عنوان یکی از نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شده است، در واکنش به کاندیدا نشدن همبازی خود هوتن شکیبا که نقش مقابل او را در این فیلم بازی می کند، واکنش نشان داد.

 

 

شاکردوست خطاب به هوتن شکیبا در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

 

«برای پارتنر بی بدیل خودم «هوتن شکیبا»

در بهت ندیدنِ اسم تو آنچنان غمگینم که حتی ثانیه ای نتوانسته ام بابت کاندیدا شدن خودم برای بهترین بازیگر نقش اول زن، خوشحالی کنم , چرا که نتیجه باور مخاطب از نقشم را هرگز جدا از همبازی خود نمی دانم! اصلاً هیچ نقشی بدون مکمل خود کامل نیست همچون (شبی که ماه کامل شد) فائزه و عبدالحمید _ تی تی و امیرساسان (تی تی)_ راحلـه و علی (ابلق) ، مگر می شود این نقش ها را جدای یکدیگر دانست؟!! ما در کنار هم، همچون دو طفل معصوم، کودکانه جهان فیلم های مان را زندگی می کردیم... و به پشتوانه ی هم از هیچ تغییری نمی ترسیدیم .

من همیشه سکوت کرده ام ولی این بار معرفت اجازه نداد تا شهادت ندهم به تلاش بی وقفه ات، به بازیگری قدرتمندت و به شکیبا بودنت هوتن، از تو ممنونم!»

 

 

الناز شاکردوست و هوتن شکیبا پیش از این برای ایفای نقش در فیلم «شبی که ماه کامل شد» به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن و بهترین بازیگر نقش اول مرد انتخاب شده بودند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.