2023/11/29
۱۴۰۲ چهارشنبه ۸ آذر
فروش سایت

خداحافظی پر از اشک مسی با تیم بارسلونا + فیلم

لیونل مسی که هرگز فکر نمی کرد، روزی از تیم محبوبش جدا شود، بعد از 17 سال با چشمانی پر از اشک از تیم بارسلونا خداحافظی کرد.

به گزارش هنرنوشت،  لیونل مسی بعد از 17 سال از بارسلونا خداحافظی کرد. او در نشست خبری که برای او در نوکمپ برگزار شد، درحالی که به شدت اشک می ریخت، در جایگاه حاضر شد.

 

 

ایسنا به نقل از اسپورت نوشت: لیونل مسی در این نشست خبری در حالی که گریه می کرد، گفت: از همان روز نخستی که در بارسلونا بودم عاشق این تیم شدم و نهایت تلاش خود را به کار گرفتم تا بهترین باشم. هرگز فکر نمی کردم که با پیراهن بارسلونا خداحافظی کنم اما شرایط باعث شد تا من بروم.

 

مسی درحالیکه با تشویق حضار مواجه شد و احساساتی شده بود، ادامه داد: من خاطرات زیادی از حضور در بارسلونا دارم؛ خاطراتی که هم شیرین هستند و هم البته تلخ و ناراحت کننده. بدون شک بهترین خاطره من زدن گل نخست با پیراهن بارسلونا بعد از روزهای سختی بود که راهی این باشگاه شدم.

 

خبرنگاری از مسی درباره روزهای اخیر سوال پرسید و اینکه چرا این جدایی اعلام شد، گفت: رئیس لاپورتا همه چیز را توضیح داد. ما به توافق شفاهی دست پیدا کردیم اما کمیته برگزاری رقابت های لالیگا به ما اعلام کرد که نمی توان با این شرایط ادامه داد و به همین خاطر این جدایی صورت گرفت. من اطمینان دارم که لاپورتا و باشگاه بارسلونا تا آخرین لحظات برای امضای قرارداد تلاش کردند. به شما بگویم که من سال قبل نمی خواستم بمانم اما امسال دوست داشتم که قراردادم را تمدید کنم.

 

 

او ادامه داد: این روزها سخت ترین روزهای دوران فوتبالی من است. من روزهای سخت زیادی را تجربه کرده ام اما هر باره برخواسته ام و ادامه داده ام. امیدوارم که بتوانم این چالش جدید را هم که بدون شک سخت خواهد بود پشت سرگذارم.من بسیار ناراحت هستم چرا که باید از باشگاهی که عاشق آن بودم بروم. من بعد از انتخاب لاپورتا به عنوان رئیس باشگاه با او در ضیافت شامی حاضر شدم و قول دادم که تمدید کنم و مشکلی وجود نداشت اما متاسفانه این جدایی رخ داد و چاره ای جز آن نبود.همه چیز روشن و شفاف بود و همه ما اطمینان داشتیم که قرارداد تمدیدخواهد شد اما شرایط باعث شد تا این تمدید صورت نگیرد.به خاطر قوانین لالیگا امکان ادامه همکاری من با بارسلونا وجود نداشت.من هیچ مشکلی با کسی ندارم نه رئیس لالیگا و نه باشگاه بارسلونا.

 

مسی درباره این سوال که چگونه بارسلونا بدون مسی قابل تصور است، گفت: بارسلونا بهترین تیم جهان است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. این باشگاه بزرگ به کار خود ادامه خواهد داد.همچنانکه لاپورتا گفت باشگاه بزرگ تر از هر بازیکنی است. در ابتدا نبود من سخت خواهد بود اما به این شرایط عادت خواهد شد.بازیکنان بزرگ دیگر جای خالی من را پر خواهند کرد.

 

 

این فوق ستاره آرژانتینی درباره تیم جدید خود گفت: من با پاریس سن ژرمن مذاکره کرده ام اما هنوز توافق نهایی نشده است.

مسی درباره این سوال که آیا دوست دارد در حضور تماشاگران با پیراهن بارسلونا خداحافظی کند، گفت: بدون شک این آرزوی من است و هر زمانی که بخواهند خواهم آمد.

 

او درباره این سوال که وقتی خبر جدایی او اعلام شد چه احساسی داشت، گفت: مثل این بود که یک سطل آب سرد روی سر من بریزند. خبر بسیار ناراحت کننده ای بود. تلاش می کنم تا جایکه ممکن است این شرایط را تحمل کنم. شاید الان که به منزل برمی گردم بازهم این احساس تلخ را داشته باشم. خوشبختانه در این شرایط سخت خانواده و دوستانم در کنارم خواهند بود و این باعث می شود تا وضعیت بهتری داشته باشم.من همیشه عاشق پیروزی و جام بوده ام و باوجود آنکه دوستانم رفتند اما من باقی ماندم اما دیگر امکان ادامه داشتن وجود نداشت.

 

 

این بازیکن آرژانتینی درباره تصویری که اخیرا با بازیکنان پاری سن ژرمن گرفت، گفت: این تصویر کاملا تصادفی بود و هیچ چیز خاصی پشت آن نبود.

مسی درباره این سوال که چند سال دیگر می خواهد بازی کند، گفت: نمی دانم این بستگی به شرایط بدنی ام دارم.خوشبختانه من در طول دوران فوتبالی ام آسیب دیدگی شدید نداشته ام و امیدوارم که بتوانم فعلا ادامه بدهم. من هنوز جام می خواهم و در هر تیمی که بازی کنم به دنبال کسب بهترین جام ها هستم. من اصلا درباره هیچ چیزی پشیمان نیستم زیرا که نهایت تلاش خود را برای موفقیت بارسلونا به کار بردم.

 

انتهای پیام/

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.