2022/08/15
۱۴۰۱ دوشنبه ۲۴ مرداد
رامبد جوان و 16 نفر از همکارانش به کرونا مبتلا شدند

رامبد جوان و 16 نفر از همکارانش به کرونا مبتلا شدند

رامبد جوان و 16 نفر از عوامل برنامه خندوانه و «حالا بر عکس» به ویروس کرونا مبتلا شدند.

به گزارش هنرنوشت، تهیه کننده برنامه خندوانه از ابتلای رامبد جوان و دو نفر از عروسک گردان های «جناب خان» به همراه چهارده نفر از عوامل برنامه خندوانه و سریال «حالا بر عکس» به ویروس کرونا خبر داده و اعلام کرد که برای 6 قسمت باقی مانده از فصل هفتم «خندوانه» در حال تصمیم گیری هستند.

 

سیدعلی احمدی در یادداشتی خطاب به مخاطبان «خندوانه» نوشت:

«سلام و ارادت


عیدتون مبارک!


امیدوارم سلامت باشید


امروز دقیقاً ۷ ماه است که بیش از ۱۵۰ نفر بروبچه‌های «خندوانه» و «حالا برعکس» در حال تولید این دو مجموعه تلویزیونی هستند.

از واکسن اختصاص یافته برای پروژه‌های در حال تصویربرداری تنها ۱۰ سهمیه به این دو پروژه تعلق گرفت که آن هم چهار نفر از عوامل اصلی راضی به تزریق آن نشده و زدن واکسن را موکول به بعد از همه عوامل کردند.


متأسفانه در روزهای اخیر ۱۷ نفر از عوامل این دو پروژه به کرونا مبتلا شده‌اند؛ چند بازیگر سریال، عروسک‌گردان‌های خندوانه و رامبد جوان!


امیدواریم با گذشت ایام دشوار ابتلا برای این عزیزان و رامبد عزیز بتوانیم شش برنامه انتهایی این فصل را با تدابیری روانه آنتن کنیم.


هم اکنون درحال برگزاری جلسات حضوری و آنلاین برای ایده‌پردازی این شش برنامه هستیم.


«خندوانه» دوست داشت مثل همیشه در این روزهای سخت کنار مردم عزیز خوزستان باشد و از همین‌جا مراتب هم‌دردی و تأسف عمیق‌مان را از حال این روزهای هموطنان عزیزمان در آن خطه شریف اعلام می‌کنیم.


حال عمومی همکاران عزیزم و رامبد جوان خوب است.


از همه شما مردم عزیز درخواست داریم با جدی گرفتن رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی با قطع زنجیره انتقال این ویروس ضمن حفظ سلامتی خود و عزیزانمان به کمک کادر درمان بشتابیم.»

 

به گزارش هنرنوشت، علاوه بر رامبد جوان، حامد ذبیحی و مهدی برقعی دو عروسک گردان «جناب خان» نیز مبتلا به ویروس کرونا شده اند و علت غیبت جناب خان در برنامه های اخیر خندوانه همین موضوع است.

 

گفته می شود که رامبد جوان که این روزها سرگرم ضبط خندوانه و سریال «مردم معمولی» بود، روز دوشنبه 28 تیرماه تست کرونا داده است که بعد از مثبت شدن این تست، در قرنطینه به سر می برد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.