2021/07/25
۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
ابتلای دو بازیگر سرشناس به کرونا / انتقاد تند آقای بازیگر از روند واکسیناسیون

ابتلای دو بازیگر سرشناس به کرونا / انتقاد تند آقای بازیگر از روند واکسیناسیون

پانته آ بهرام و حمیدرضا آذرنگ دو بازیگر سینمای ایران به کرونا مبتلا شدند.

به گزارش هنرنوشت، پانته آ بهرام بازیگر تئاتر، سینما با انتشار تصویری از خود که ماسک اکسیژن به صورت دارد، از ابتلایش به کرونا خبر داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بالاخره کرونا در خانه ما هم نشست...»

 

 

حمیدرضا آذرنگ بازیگر و کارگردان سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون نیز با انتشار متنی گلایه آمیز از روند واکسیناسیون در کشور از ابتلای خود به کرونا خبر داد و در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «خدا رو شکر که از اما و اگر ها و وحشت بگیر و نگیرهای این ویروسِ غریب بعد از قریب دوسال حضور در پروژه های متفاوت رها شدم.

 

 

 

ما خونمان رنگین تر از هیچ انسان دیگری نبوده و نیست اما تفاوت در این است که همه مختارند در مراقبت از خود و زدن ماسک و رعایت پروتکل ها اما ما مجبوریم به نزدن ماسک و همجواری با همکاران مان بدون ماسک و رعایت فاصله  اجتماعی.

 

روی سخنم با دوستان عزیزی است که تصمیم گیران این حرفه  مهجور و هماره مورد  اتهام هستند. همان دوستان بعضاً دو تابعیته که واکسن های مرغوب غیر وطنی را زده اند و ادعای وطن پرستی و مردم دوستی شان گوش فلک را کر می‌کند.

 

من در یک پروژه  تلویزیونی در کنارِ همکاران هنرمند و هنرورم درگیر این ویروس شدم و به عنوان یک انسان هیچ ارجحیتی به هیچ هموطن دیگری ندارم اما بسیار مشتاقم آن دوستانی که داعیه  انسان دوستی دارند و به سرعت برای فرار از وظیفه  حرفه ای شان خودشان را در میان مردم پنهان می کنند اگر جرات و جسارت دفاع از حقوق همکاران خویش را ندارند به سرعت این کُرسی های ریاست را رها کرده و به خوشگذرانی هایشان در داخل و خارج از کشور با خیال راحت و ایمن از تزریق دوز اول و دوم واکسن های مرغوب بپردازند و احقاق حقوق این جامعه تنها و همیشه مظلوم را به کسانی که هنوز رگ غیرت شان جنبیدنی است بسپارند.

 

تزریق واکسن مطالبه ملی است اما پنهان شدن پشت این شعار ظلم به هنرمندانی است که کم قربانی نداده‌اند.

تعطیلى ساده ترین راه کنترل است اما براى جوامعی که مشکل معیشتی مردم شان هم در اولویت هاشان هست نه اینجا که هر کس تنها جهان را برای خودش می‌خواهد.»

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.