2023/10/02
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
فروش سایت
زنی که طلاهای بیماران کرونایی  در بیمارستان ها را  می دزدد

زنی که طلاهای بیماران کرونایی در بیمارستان ها را می دزدد

زن جوانی با لباس پرستار ، طلاهای بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان ها را سرقت می‌کند.

به گزارش هنرنوشت،  پلیس در تعقیب زن جوانی است که لباس پرستار به تن کرده و طلاهای بیماران مبتلا به کرونا را سرقت می‌کند.

 

 چند روز قبل زن جوانی به اداره پلیس رفت و خبر از سرقت طلاهای مادرش در یکی از بیمارستان‌ها داد.

 

وی گفت: مادرم زنی ۷۰ساله بود که مدتی قبل به‌دلیل عفونت در یکی از بیمارستان‌های شمال تهران بستری شد. در جریان درمان بیماری‌اش متوجه شدیم که مبتلا به کرونا هم شده است. به همین دلیل در قسمت مراقبت‌های ویژه بستری شد اما تلاش کادر درمان برای نجات او فایده‌ای نداشت و مادرم به کام مرگ رفت.

 

وی ادامه داد: مادرم وصیت کرده بود که پس از مرگش و پیش از مراسم هفتمش النگوهایش را بفروشیم و خرج امور خیریه و کمک به نیازمندان کنیم. پس از مرگ مادرم و انجام مراسم دفن و عزاداری، طلاهایش را به طلافروشی بردیم و وقتی النگوها را به‌همراه فاکتورش به طلافروش دادیم، ناباورانه متوجه شدیم که طلاها بدلی است و هیچ ارزشی ندارد. ابتدا تصور کردیم طلافروشی که مادرم از او طلا خریده بود سرمان کلاه گذاشته و طلای بدلی را به جای اصلی به مادرم فروخته است. اما پس از پرس‌وجو متوجه شدیم که طلافروش مقصر نیست و طلاهای مادرم در بیمارستان سرقت شده است.

 

او زمانی که در بخش بستری بوده، فردی طلاهایش را دزدیده و به جای آن النگوهای قلابی در دستش کرده بود. به سراغ حراست بیمارستان رفتیم تا موضوع را بررسی کنیم. حراست بیمارستان بلافاصله وارد عمل شد و به بررسی تصاویر دوربین مداربسته پرداخت. در بازبینی تصاویر دوربین مداربسته راز یک پرستار قلابی فاش شد و متوجه شدیم زنی که با ماسک صورتش را پوشانده بود، النگوهای مادرم را سرقت کرده و به جای آن النگوهای بدلی در دستان مادرم قرار داده بود.

 

سرقت‌های سریالی

 

با این شکایت، گروهی از مأموران پلیس با دستور قاضی رسولی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای ویژه سرقت راهی بیمارستان مورد نظر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. بازبینی تصاویر حکایت از این داشت که زنی نقش پرستار را بازی می‌کرده و وارد بیمارستان می‌شده است.

 

او به بیمار کرونایی، آمپول بیهوشی در سرم تزریق کرده و بعد از اینکه بیمار کاملا بیهوش شده بود، اقدام به سرقت ۵النگوی گرانقیمت وی کرده و به جای آنها النگوهای بدلی در دستانش قرار داده بود. او پس از سرقت از بیمارستان متواری شده بود.

 

همچنان که تحقیقات برای شناسایی سارق بدل انداز ادامه داشت ۴شکایت مشابه دیگر پیش روی تیم تحقیق قرار گرفت که نشان می‌داد پرستار قلابی با این شگرد از بیماران دیگری هم سرقت کرده بود. او در سرقت‌های دیگر با لباس پرستاری وارد بیمارستان‌ها شده و دست به سرقت بیماران کرونایی زده بود.

 

متهم در جریان سرقت‌های دیگر نیز پس از تزریق داروی بیهوشی، بیماران را بیهوش و سپس نقشه سرقت و بدل‌اندازی را اجرا کرده بود. اما در آخرین سرقت به‌دلیل اینکه پرستاران بخش وارد اتاق شده بودند موفق نشده بود که طلای بدلی را جایگزین کند و فورا از بیمارستان فرار کرده بود.

 

در شرایطی که تحقیقات نشان می‌دهد همه این سرقت‌ها توسط یک زن صورت گرفته است، گروهی از مأموران پلیس آگاهی تهران با دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات برای شناسایی و بازداشت او را آغاز کرده‌اند.

 

منبع: همشهری

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.