2023/01/30
۱۴۰۱ دوشنبه ۱۰ بهمن
فروش سایت
چالش مومو باز هم باعث خودکشی یک نوجوان شد

چالش مومو باز هم باعث خودکشی یک نوجوان شد

یک پسر نوجوان تهرانی دیروز بعد از انجام بازی مومو خودش را از پشت بام به پایین پرت و جان داد.

به گزارش هنرنوشت،  تحقیقات درباره مرگ پسر نوجوانی که با پریدن از پشت‌بام به زندگی خود پایان داده، نشان می‌دهد که او پیش از سقوط در حال بازی مومو بوده است.

 

ساعت 7صبح دیروز 22 آذرماه به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که پسری نوجوان از ساختمانی در غرب تهران به پایین سقوط کرده و جانش را از دست داده است. دقایقی بعد تیم جنایی در محل حادثه حاضر و با جسد نوجوانی 16ساله روبه‌رو شد که ساکن یکی از طبقات مجتمع بود.

 

او  از پشت بام ساختمان 5طبقه به پایین سقوط کرده و در دم جانش را از دست داده بود. خانواده پسر نوجوان که از این حادثه شوکه شده بودند و باورشان نمی‌شد پسرشان را از دست داده‌اند، می‌گفتند که او هیچ اختلاف و مشکلی با خانواده نداشته و محال است که دست به خودکشی زده باشد.

 

به گفته آنها، پسرشان درس خوان و باهوش بوده و هیچ رفتاری که نشان دهد ممکن است دست به ‌خودکشی بزند از خودش بروز نداده بود.

 

با این حال شواهدی که پلیس در بررسی محل حادثه به دست آورد از این حکایت داشت که پسر نوجوان با پای خودش به استقبال مرگ رفته و در سقوط او کسی دخالتی نداشته است. در این شرایط مأموران برای پی‌بردن به انگیزه او به بررسی کامپیوتر و تلفن همراه وی پرداختند. شواهد نشان می‌داد که او دقایقی قبل از سقوط در فضای مجازی در حال جست‌وجو و بازی بوده است. او آخرین‌بار سرگرم انجام بازی مومو و چالش آن بوده و پس از آن تصمیم به این اقدام هولناک گرفته بود.

 

در این شرایط بازپرس جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام تحقیقات بیشتر درباره اینکه آیا مرگ دردناک پسر نوجوان به‌خاطر چالش مومو بوده یا نه را صادر کرد.

 

نوجوان ۱۱ ساله همدانی خودکشی کرد

آخرین استوری پسر 11 ساله اهوازی در فضای مجازی + فیلم

ماجرای «مومو» چه بود؟ / ارتباط فوت پسربچه 11 ساله اهوازی با چالش مومو !

چطور فرزندمان را از آسیب های چالش مومو محافظت کنیم؟

 

 

منبع: همشهری 

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.