2022/07/01
۱۴۰۱ جمعه ۱۰ تير

جنجال سخنان توهین آمیز بهاره رهنما به اقوام لُر در شام ایرانی + فیلم

در جدیدترین قسمت برنامه شام ایرانی، بهاره رهنما سلبریتی پرحاشیه سینما و تلویزیون درباره مردم لر کشورمان با لحنی توهین آمیز یاد کرد.

به گزارش هنرنوشت، در جدیدترین قسمت برنامه « شام ایرانی»، بهاره رهنما در بخشی از صحبت‌هایش با خنده و استهزا گفت: ماشاءالله دختر‌های امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه، طرز فکرشون لر»

 

این جمله توهین آمیز بهاره رهنما واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشت و بهاره رهنما نیز در پاسخ به این واکنش ها پست تازه ای را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که می توانید با کلیک کردن اینجا بخوانید.

 

همچنین بعد از اظهارنظر جنجالی بهاره رهنما در این برنامه، فریبرز عرب نیا بازیگر سرشناس سینمای ایران نیز با انتشار پستی در اینستاگرام خود واکنش تندی نسبت به اظهارات بهاره رهنما نشان داد و به او توصیه کرد که اشتباه خود را گردن بگیرد و از مردم لر کشورمان عذرخواهی کند. خبر واکنش تند فریبرز عرب نیا به اظهارات بهاره رهنما را با کلیک کردن اینجا می توانید بخوانید.

 

بهاره رهنما سرانجام 16 آذرماه با انتشار ویدیویی از مردم لرزبان و لک زبان ایران دلجویی کرد که  اینجا  می توانید بخوانید.

 

در واکنش به اعتراضاتی که نسبت به سخنان توهین آمیز بهاره رهنما در برنامه شام ایرانی صورت گرفته است، سازمان تنظیم صوت و تصویر مقررات فراگیر (ساترا) این بخش از سخنان توهین آمیز او را از پلتفرم های نمایش دهنده این برنامه حذف کرد که خبر مربوط به آن را اینجا می توانید بخوانید.

 

 

بیشتر بخوانید:

پاسخ بهاره رهنما به جنجال ها / منظورم فیلم دختر لُر بود+ فیلم

 

واکنش تند فریبرز عرب نیا به اظهارات اخیر بهاره رهنما

 

بهاره رهنما از لُرزبان ها دلجویی کرد / من مخلص همه لرزبان ها هستم

 

سخنان توهین آمیز بهاره رهنما درباره اقوام لُر از «شام ایرانی » حذف شد!

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.