2023/10/02
۱۴۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر
فروش سایت

لحظه به دام انداختن سارق توسط صاحبخانه! + فیلم

سارق پس از آن که وسایل منزل را جمع آوری و در حال فرار بود، توسط صاحبخانه، گیر افتاد.

به گزارش هنرنوشت، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه گرفتار شدن یک سارق محلی توسط صاحبخانه در منطقه‌ای در اطراف شهر بوینس آیرس آرژانتین را به تصویر می‌کشد. این سارقان که دو نفر بودند به خانه‌ای ویلایی در منطقه «رافائل کاستیلو» دستبرد زده بودند.


آن‌ها پس از انجام موفقیت آمیز این سرقت با بالارفتن از دیوار قصد فرار داشتند که به علت سقوط نردبان یکی از آن‌ها گرفتار شد.

 

ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است چگونگی گرفتار شدن این سارق را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که یکی از سارقان در پشت دیوار ویلا ایستاده یکی دیگر از آن‌ها با کمک نردبان و پریدن از روی دیوار وارد ویلا می‌شود. لحظاتی بعد او یکی از وسایل داخل محوطه ویلا (سیلندر گاز) را به همدست خود تحویل می دهد. او سپس سیلندر گاز دوم را نیز که به دوستش در طرف دیگر دیوار است تحویل می‌دهد. این سارق سپس تلاش می‌کند با عبور از روی دیوار و پایین آمدن از آن با کمک نردبان از ویلا خارج شود. در این هنگام نردبان سقوط کرده و این سارق که در بالای دیوار مستاصل ایستاده پس از سقوط به پایین به دست صاحبخانه گرفتار می‌شود.

 

صاحبخانه که با سر و صدای سگ نگهبان از خواب بیدار شده بود با حمله به سارق تلاش می‌کند تا مانع فرار او شود. همدست سارق گرفتار شده که در طرف دیگر دیوار حضور دارد با وقوع این اتفاق پا به فرار می‌گذارد.

 

صاحب این خانه در گفتگو با رسانه‌های محلی گفت: «با سر و صدای سگ نگهبان از خواب بیدار شدم. به بیرون از اتاق آمدم تا علت آن را بررسی کنم. سارق را دیدم که روی دیوار منزل من ایستاده، بلافاصله به سمت او یورش بردم و او با دیدن من به پایین دیوار سقوط کرد.»

 

هر دو سارق با وجود فرار از محل سرقت توسط پلیس محلی آرژانتین دستگیر شدند. پلیس همچنین سیلندر گاز را کمی دورتر از محل انجام سرقت پیدا کرد. تحقیقات پلیس از سارقان ادامه دارد.

 

برای مشاهده لحظه گیر افتادن سارق، فیلم بالا را مشاهده کنید.

منبع: رکنا

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.