2023/02/03
۱۴۰۱ جمعه ۱۴ بهمن
فروش سایت
جدال و دعوای بهنوش بختیاری  و ریحانه پارسا به توهین و ناسزا کشید! + عکس

جدال و دعوای بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا به توهین و ناسزا کشید! + عکس

ریحانه پارسا و بهنوش بختیاری در چندین استوری خطاب به یکدیگر مطالبی نوشتند که در نهایت به فحش و توهین رسید.

به گزارش هنرنوشت، ماجرای جدال لفظی بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا از یک نصیحت شروع شد و در نهایت به توهین و فحش و ناسزا کشیده شد.

 

بهنوش بختیاری در یک استوری خطاب به ریحانه پارسا چنین نوشت:

 

 

 


ریحانه پارسا هم در پاسخ نوشت:  خانم بختیاری عزیر سلام امید که حالتون خوب باشه(هر چند من بعید می‌دونم) . خانوم جان شما دوسال پیش حسن نیت و قلب پاکتون رو به من ثابت کردین! چرا یکبار هم که شده پرده از هزار و یک اتفاق که باعث این شخصیت بی ثبات حزب باد شده برنمی‌دارید؟ چرا یک بار قید میلیون میلیون پولی که بابت مزون‌ها و سالن زیبایی که می روید «نوش جانتان» را نمی‌زنید؟ چرا بی‌خیال این موبایل کوفتی نمی‌شید و ۴۰ روز با خود و خدای خودتان خلوت نمی‌کنید که به عمق زخم‌های رو روح و روانتان نمی‌روید؟ از خود فرار می‌کنید.. ناخودآگتان کامنت می‌گذارد...مردم فحش می‌دهند... و باز یک چسب زخم لجن روی این جراحت دیرینه نمی‌زنید؟ شاید من آیینه‌ایی از بیست سال پیش شما باشم، اما تکرار نسل شما نخوان بود! با افتخار جنون را سرلوحه خود می‌کنم و به دیوانگی می‌بالم بگذار که هر که هر چه می‌خواهد بگوید!

 

او در ادامه این پست نوشت: چرا یکبار نمی‌گویید شب‌های زیادی این ۲۰سال اشک ریختید،بقا به هر نحو را به فنا ترجیح دادید که فقط باشید؟ این بودن چه سودجز چند واریزی برای شما؟ چون آیینه شما شداین ویدئو دردتان گرفت و ابرازپشیمانی از نصحیت من کردید؟ من نصیحت شما را پس می‌دهم مثل هر آنچه تا امروز داشتم و به خواست خودم پس دادم و از دست دادم تا باز خودم را ببینم ! واقعیت این است که من خودم را عاشقانه دوست دارم و هر آنچه دلم بخواهد انجام می‌دهم. این دقیقا همان گمشده‌ایست که شما چند سالی است در سالن‌های زیبایی با حفظ سمت انجام می‌دهید.شما خود را سال‌هاست به مردمی که برایشان سردرد خودشان مهمتر از مرگ شماست فروخته‌اید! شما بمانید و هزار کاش‌های ناخودآگاهتان !!! ما همه یکی هستیم،تنها ابزارمان فرق می‌کند. این که شما نسبت به هر چه می‌شودنظری دارید قابل تحسین است. من اسم شما را می‌گذارم بانوی رکیشن ایران! بار مخاطب بارسنگینیاست اما سنگین تر از هزار توویی در این شوآف‌ها که برای خود می‌سازیم نیست!

 

پارسا در ادامه این استوری اینستاگرام خود نوشت: در واقع هر جا سخن از لایک بیشتر است نام شما می‌درخشد (مثل این کامنت آخر) . من با افتخار دنبال لایک هستم چون زاده نسل مدیا می‌باشم.

 

بهنوش بختیاری هم در مقام پاسخ  در چند استوری پشت سر هم نوشت: 

 

۱-دنبال پول بودن کار بدی نیست خیلیم خوبه، از راه کثیف به پول رسیدن کار بدیه.

 

۲- دنبال پول بودن کار بدی نیست، دنبال هر دقیقه یه پسر بودن برای پول بله واقعا کار بدیه.

 

۳- دنبال پول بودن کار بدی نیست، حرکات زننده دهاتی کردنم جلوی دوربین برای رسیدن به پول کار واقعا بد و بسیار چیپیه، فقط یه بی خانواده می‌تواند آنقد گل درشت جلف  و هرز باشه.

 

۴- به همه دوستانم توصیه می کنم تا می تونند دنبال رشد و پول و شخصیت باشن و از هر چی زن و مرد هرزه دوری کنن این رمز موفقتی شخصیه و بس راه دیگر جز درستکاری وجود ندارد.

 

۵- آدم بی خانوده و بی اصالت و بی جنبه و زباله اجتماع رو بزرگ نکنین ته همه این کثافتکاریایی که اینا می‌کنن سرابه. 

 

۶ - و در آخر توف تو ذات هر کی که جنبه پول و معروفیت نداره.

 

۷ - ای کاش واسه رد گم کنی آدم خودشو به شکر خوردن نندازه.

 

 

بهنوش بختیاری در هشتمین استوری با انتشار عکس ترلان پروانه با تعریف و تمجید از این بازیگر و مقایسه او با ریحانه پارسا نوشت:

 

۸- سه سالت بود روی پای خودم مینشستی و سریال جایزه بزرگ مهران مدیری رو بازی می کردیم، نقش دخترم رو داشتی. مادر نازنینت رو به خوبی می‌شناسم بین تو وهمنسلانت فرق بسیاریست و اون سلامت خانوادگی و تربیت توست کاری به خطاهای نوجوانی ندارم همه ما داشتیم و داریم. اصالت تفاوت تو خیلیاست ... اینه که تو با فاصله خوبترینی.

 

بهنوش بختیاری همچنان به انتشار استوری های دیگری ادامه داد و خطاب به پارسا نوشت:  

 

۹ - تا به حال شده از دیدن یه آدم بی ارزش تو خالی احساس کنید چقدر خفنید؟؟؟؟ من الان اون حالو دارم که از زمانی معروفم که دوستامون به سیب‌زمینی می‌گفتن دیب دمینی و سیزده ساله که سر زندگیم و هیچکی ندید هرز برم، و همیشه شرافت داشتم و با عزت نفس زندگی کردم از خدا ممنونم که ذات به این خوبی به من داد.ازش واقعا ممنونم.

 

۱۰- خدایا شکرت که به من و خیلی از همکارام جنبه معروف بودن دادی شکرت که این دست و اون نچرخیدم تا تفاله‌م برسه به همسرم، شکر خدا که ظرفیت عشقی که مردم بهم دادن رو داشتم، خیلی، خیلی، خیلی، ظرفیت مهمه توجنبه نداری خورده بچه . یه منبه(منبع) داری اونم سوراخه.

 

۱۱- از سایت‌های شرط‌بندی خط نگیر، از اراذل و اوباش خط نگیر، لنگ اعوامو نکش وسط واسه لابی کردنت با سایتای شرط بندی. لنگ همه چیو نکش واسط واسه کثافتکاریایی که که راه انداختی هیچ چیزی نمی‌تونه شخصیت کثیف تو رو از مردم پنهان کنه خورده بچه. که حتی حرفاتم داری خط میگیری. مردم زنان فاحشه را فراموش نخواهند کرد.

 

پایان بخش استوری های بهنوش بختیاری افتخار به سطح سواد، تحصیلات و شیوه زندگی اش بود و نوشت: 

 

 

ریحانه پارسا هم در پاسخ به بختیاری درباره سطح سواد این پست زیر را منتشر کرد:

 

 

این جدال همچنان ادامه یافت تا این که در آخرین پست‌ها در ابتدا پارسا برای بختیاری نوشت:

شما فالوور فیکتو بخر ناناز!

 

و در مرحله نهایی نیز ریحانه پارسا در پاسخ بسیار تندی به بهنوش بختیاری نوشت: 

 

 

بحث و جدل میان این دو بازیگر با اضافه شدن الفاظ توهین آمیز و رکیک همچنان ادامه یافت....!

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.